Dorma EL- AL

3 sonuç gösteriliyor

 • AL 1001 ZİNCİRLİ OTOMATİK KAYAR KAPI MEKANİZMASI

   73.000,00 + KDV

  KEŞİF,İMALAT,MONTAJ İSTENİLEN DURUMLARDA İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

  *Yukarıda ki fiyatlara imalat,montaj ve kanat dahil değildir.Mekanizma dizili halde gönderilecektir.

  Çok özel uygulamalarınızda 1 Ton ağırlığa kadar kanatlarınızı otomatik olarak açmanıza olanak sağlayan eşşiz mekanizma. Özel olarak dizayn edilmiş zincirli motor ile her tipte (ahşap,aluminyum,paslanmaz veya cam) ağır kanatları kullanabilirsiniz.


 • AL 401 ZİNCİRLİ OTOMATİK KAYAR KAPI MEKANİZMASI

   35.500,00 + KDV

  AL 401 tek kanatlı veya çift kanatlı kapılar için dizayn edilmiştir. Aluminyum , ahşap veya cam (maks.19mm) kanatlar ile uygulanabilmektedir.

  AL 401 Zincirli mekanizma havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde, otellerde, hastanelerde, stadyumlarda ve sanayi yapılarında performansını kanıtlamıştır.

  19mm Temperli cam ve 4 metre yükseklik pek çok kapı mekanizmasının hareket ettiremeyeceği bir ağırlığa karşılık gelir. 01 Serisinin yüksek torklu açılış hızı ve güçlendirilmiş paslanmaz çelik ray sistemi 400kg ağırlığındaki kanatları bile açmanıza olanak sağlar.

  KANAT AĞIRLIĞI 400KG

   


 • EL 301 ZİNCİRLİ OTOMATİK KAYAR KAPI MEKANİZMASI

   34.000,00 + KDV

  EL 301 tek kanatlı veya çift kanatlı kapılar için dizayn edilmiştir. Aluminyum , ahşap veya cam (maks.19mm) kanatlar ile uygulanabilmektedir.

  EL 301 Zincirli mekanizma havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde, otellerde, hastanelerde, stadyumlarda ve sanayi yapılarında performansını kanıtlamıştır.

  19mm Temperli cam ve 4 metre yükseklik pek çok kapı mekanizmasının hareket ettiremeyeceği bir ağırlığa karşılık gelir. 01 Serisinin yüksek torklu açılış hızı ve güçlendirilmiş alüminyum ray sistemi 300kg ağırlığındaki kanatları bile açmanıza olanak sağlar.

  KANAT AĞIRLIĞI 300 KG